Lista castigatorilor Cupa Mirtys Dance 2017- 23/24 septembrie
Posted by Corina Cocoreanu on 25th September 2017
| 88 views

AfisDans2 small

In randurile de mai jos puteti consulta lista completa a castigatorilor Concursului National de Dans Sportiv CUPA MIRTYS DANCE 2017, care s-a desfasurat la Sala Polivalenta din Dumbravita.

Basic Latino 12-13 ani – Stan Cristian – Cocosila Ariana Elena (Resita)

Basic Latino 14-15 ani – Dobos Etien Alexandru – Fildan Denisa Ornela (Oradea)

Basic Latino 16-18 ani – Gosalo Anton – Puticiu Anca Alexandra (Timisoara)

Basic Latino 6-11 ani – Padurean Marius Tiberiu – Stanciu Adelina (Resita)

Basic Standard 12-13 ani – Stan Cristian – Cocosila Ariana Elena (Resita)

Basic Standard 14-15 ani – Alexandru Mihai, V. – Andreea Alexia, S. (Timisoara)

Basic Standard 16-18 ani – Nicolae Alexansru Catalin – Iuhasz Ioana (Bucuresti)

Basic Standard 6-11 ani – Padurean Marius Tiberiu – Stanciu Adelina (Resita)

Clasa D 12-13 ani – Barbulescu Gabriel – Andress Tiana Victoria (Timisoara)

Clasa E 10-11 ani – Vasiloni Mateo – Moroti Cristina Daria MIRTYS DANCE (Timisoara)

Clasa E 12-13 ani – Alexandru Nicolas, C. – Adriana, R. Clasa E 14-15 ani – Victor Andrei, B. – Alexandra Rozalia S, (Timisoara)

Clasa E 6-9 ani – Costea Patrick Cristian – Gradea Iulia Elena MIRTYS DANCE (Timisoara)

DEBUTANTI CHA CHA 10-11 ANI – Mihai, D. – Ioana Sophia, C (Timisoara)

DEBUTANTI CHA CHA 4-7 ANI – Jurca Tudor Alecsandru – Toader Tia Geraldine

DEBUTANTI CHA CHA 8-9 ANI – Oncioiu Matei – Mihai Briana 1 MIRTYS DANCE (Timisoara)

DEBUTANTI VALS LENT 10-11 ANI – Mihai, D. – Ioana Sophia, C (Timisoara)

DEBUTANTI VALS LENT 4-7 ANI – Boanca Razvan Matei – Mosoni Ana Maria

DEBUTANTI VALS LENT 8-9 ANI – Cizmas Razvan Cristian – Stana Maria Susana

HOBBY 10-11 ANI – Barit Raul Marius – Rotari Daria Mihaela (Arad)

HOBBY 12-15 ANI – Vitega Matteo Iulian – Cimpoeriu Bianca Maria

HOBBY 6-9 ANI – Turcu Robert – Sinescu Maya (Timisoara)

OPEN LATINO 12-13 ANI – Tripon Darius Cosmin – Rasadean Marissa (Timisoara)

OPEN LATINO 14-15 ANI – Alexandru Lucian, B. – Beatrice, B (Timisoara)

OPEN LATINO 19-34 ANI – Matei Denis Gabriel – Iovanas Iana (Timisoara)

OPEN STANDARD 12-13 ANI – Tripon Darius Cosmin – Rasadean Marissa (Timisoara)

OPEN STANDARD 16-34 ANI – Matei Denis Gabriel – Iovanas Iana (Timisoara)

PRECOMPETITIONAL 2 DANSURI 10-11 ANI – Gutu Alex Petrisor – Borcean Sara (RESITA)

PRECOMPETITIONAL 2 DANSURI 12-15 ANI – Iovan Tudor George – Latcau Laura Patricia

PRECOMPETITIONAL 2 DANSURI 4-7 ANI – Pocei Patrick Dumitru – Szabo Amelia Maria

PRECOMPETITIONAL 2 DANSURI 8-9 ANI – Bodea Adrian Sebastian – Lincar Miriam Karina

SOLO FETE BRONZ 10-11 ANI – Leahu Elena (Timisoara)

SOLO FETE BRONZ 12-15 ANI – Torz Erika Daniela Stefania (Timisoara

) SOLO FETE DEBUTANTE -11 ANI – Horj Raisa Maria (Timisoara)

SOLO FETE DEBUTANTE 4-7 ANI – Munteanu Maya (Timisoara)

SOLO FETE DEBUTANTE 8-9 ANI – Dumitru Teodora Stefania (Oradea).

Comments

comments

Close